Kika van Es geeft les

Fanzone

omhoog
10 users have voted.

Al enkele jaren is Vakgarage van der Klij sponsor van de MO15 en ook hebben zij een mooi bord langs het hoofdveld. Oranje leeuwin Kika van Es laat zich graag rondrijden in een auto van Vakgarage en samen hebben zij een prijsvraag uitgeschreven waarbij je een echte voetbalclinic kon winnen.

Isa van der klij wist deze prijs binnen te slepen. Dat haar vader een Vakgarage bezit was louter toeval trouwens. Doordat het vakantie is vertrokken wij vandaag met een mengelmoes van de MO17, 15 en 13 naar Olympia 1918 in Boxmeer, Kika haar eerste voetbalclub. De goedlachse Brabantse blondine wist de, toch wat gespannen, meiden direct op hun gemak te stellen. De voor zoveel bevreesde ladder lag al klaar voor de warming-up maar wanneer een grootheid als Kika het uitlegt is dat een eitje natuurlijk. Daarna was het tijd voor boter kaas en eieren. Sprinten, dribbelen, nadenken en vooral veel schreeuwen. Mooi om te zien hoe fanatiek onze dames zijn. Vervolgens een stukje techniektraining waarbij hun nu al befaamde kunsten nog verder werden ontwikkeld. De afsluitende partijvorm samen met Kika was voor vele een droom die uitkwam. Hoe mooi is het als je de bal van haar afpakt en direct scoort? Inge slaapt vannacht waarschijnlijk niet. Na afloop mochten de meiden haar het hemd van het lijf vragen, handtekeningen scoren en natuurlijk het belangrijkste; op de foto.

De meiden vonden het geweldig. We willen Isa en haar vader dan ook bedanken voor deze top dag.